Business

   Merhabalar, Sürç-ü Fikir'de yazmaya başladığımız ilk günden itibaren amacımız, faydalı konulara değişik yaklaşımlar ve reaksiyonlar göstererek manevi dünyamızı farklı noktalara çekebilmektir. Dünyevi sıkıntılarımızdan bir an olsun uzaklaşabilmek adına bu blogda gayret göstermekteyiz. Sizden de bize destek vermenizi  bekliyoruz. Çünkü tamamen moral ve motivasyona dayalı bir iş bu. Peki nasıl destek verebilirsiniz?

1-) ÜYEMİZ OLARAK
   Sürç-ü Fikir'in naçizane bir üyesi olabilirsiniz. Sağ tarafta İzleyiciler eklentisi var görüyor musunuz? Varsayalım ki görüyorsunuz. İşte hemencik oradan üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

2-) YORUM YAZARAK
   Bir blogger'ın moral ve motivasyonunu artıran en iyi yollardan biri, yazılarına yorum yapılmasıdır. Tüm yazılarımızın altında yorum için ayrılmış bölümler yer almaktadır. Siz de eleştirilerinizi, fikirlerinizi ve bilimum düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

3-) SÜRÇ-Ü FİKİR HAKKINDA YAZARAK
   Yazılarınızda Sürç-ü Fikir'den bahsedebilirsiniz. Bu şekilde çok büyük bir destek vermiş olursunuz.

4-) YAZILARI PAYLAŞARAK
   Yine, her yazının altında bulunan sosyal paylaşım butonlarını hunharca kullanabilirsiniz. Tıklamaktan çekinmeyin, bol bol tıklayın onları.

5-) E-POSTA ABONESİ OLARAK
   Bu blogun e-posta abonesi olarak, her yeni yazıdan anında haberdar olun. Takipte kalın.

   Bunları yaparsanız bize ziyadesiyle destek vermiş olursunuz. Yok, banane kardeşim, sizinle mi uğraşacam, ben yapmam böyle şeyler diyorsanız da canınız sağolsun azizim. Olduğu kadar...

0 yorum:

Yorum Gönder